19.11.2019

Миколаївців запрошують долучитися до флешмобу проти ґендерного насильства в Україні

25 листопада у Миколаєві відбудеться флешмоб з нагоди всесвітньої акції «16 днів активізму проти ґендерно зумовленого насильства». Його мета — привернути увагу суспільства до цієї проблеми. 

Початок акції: 25.10.2019, з 16.00 до 19.00. 

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

У цей день біля Каштанового скверу будуть розміщені спеціальні інформаційні намети. В них чергуватимуть фахівці мобільної соціально-психологічної бригади та юристи системи безоплатної правової допомоги, які працюють у Миколаївській області. Кожен бажаючий матиме змогу отримати від фахівців безкоштовну консультацію.

Флешмоб розпочнеться о 17:00, на Соборній площі. Запрошуємо!

Захід організовано за підтримки Миколаївської міської ради та Миколаївської обласної державної адміністрації, в рамках національної компанії «Розірви коло», яку ініціював Фонд ООН у галузі народонаселення.

Довідково:

16 днів активізму проти ґендерно обумовленого насильства — це міжнародна кампанія, яка проводиться щороку і триває з 25 листопада, Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, до 10 грудня — Дня прав людини.

Кампанія була започаткована активістами першого Інституту жіночого глобального лідерства в 1991 році і координується Центром жіночого глобального лідерства. Вона використовується як організаційна стратегія для окремих осіб та організацій у всьому світі, щоб закликати до ліквідації насильства щодо жінок та дівчат.

На підтримку цієї громадської ініціативи щорічно проводиться кампанія Генерального секретаря Організації Об’єднаних Націй по боротьбі з насильством щодо жінок (UNiTE), яка закликає до глобальних дій, спрямованих на підвищення обізнаності та створення можливостей для обговорення проблем та рішень у всьому світі. В останні роки кампанія UNiTE використовувала помаранчевий колір як спільну тему, яка проходить через усі глобальні заходи. Помаранчевий є одним з офіційних кольорів кампанії UNiTE і в контексті її глобальної адвокації, використовується як символ світлого майбутнього, вільного від насильства щодо жінок та дівчат.

В Україні кампанія UNiTE була офіційно розпочата у 2015 році, і з цього часу до неї приєдналися понад 100 партнерів по всій країні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *