18.10.2019

Миколаївців запрошують на виставку «GLAZA» художниці Марини Холодної

Миколаївців та гостей міста запрошують на відкриття виставки «GLAZA» художниці Марини Холодної про еротизм природи.

Офіційне відкриття заходу відбудеться цієї суботи, 19 жовтня, о 19:00 в приміщенні нового простору на *8ПРИЧАЛі за адресою: Варварівський спуск, 5А.

Вхід ВІЛЬНИЙ. Аудиторія 16+.

Художня виставка «GLAZA» відкриє авторське сприйняття простору й дозволить заглибитися в наївний еротизм природи. А перебільшені й недосконалі форми допоможуть прислухатися до філософії кольору Марини Холодної, яка сама по собі є однією з найзагадковіших особистостей міста N.

«Холодна є представником тієї самої ніші творців, які не поспішають відкривати світові своє мистецтво, дбайливо зберігаючи його в своєму космосі і в своїй майстерні. Можливо, саме тому виставка «GLAZA» і є чимось особливим, щирим, сміливим, і наївним. А божевільні жінки, які виглядають мов не з нашої планети, ні з цих площин, немов самі бачать цей світ вперше, з цікавістю розглядають свого глядача.

Придивіться уважно… Ні, не в їх особистості, а в їх історії, можливо, ви відкриєте для себе новий вимір. А, можливо, й ні. Все залежить від вас», — пише про авторку миколаївська письменниця й журналістка Таня Грачова.

Виставка триватиме до 30 жовтня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *