11.03.2019

Миколаївців запрошують на відкриття виставки інформаційно-просвітницьких стендів «Донбас: переPROчитання образу»

У Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться відкриття виставки інформаційно-просвітницьких стендів «Донбас: переPROчитання образу», що приурочена до Дня українського добровольця.

Захід проводиться на виконання Указу Президента України від 1 грудня 2016 р. №534/2016 «Про пріоритетні заходи щодо сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері» та з метою донесення до широкої аудиторії фактів з історії, що спростовують російські і радянські міфи про особливий статус Донбасу як окремого антиукраїнського регіону.
На захід запрошені представники влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, військовослужбовці, учасники АТО та ООС, краєзнавці, науковці, викладачі та студенти вищих навчальних закладів.

Виставка містить маловідомі матеріали з фондів Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Галузевого державного архіву СБУ, а також документи з Державного архіву Донецької області.
Відкриття виставки відбудеться 14 березня о 12.00 за адресою: вул. Московська, 9.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *