23.06.2021

Миколаївців запрошують на знайомство з книгою «Українська абетка для малюків та їхніх батьків»

Центральна міська бібліотека ім. М.Л.Кропивницького запрошує на знайомство з книгою «Українська абетка для малюків та їхніх батьків» миколаївських науковців Леоніда Дудюка та Інни Черкесової.

Вони створили навчальний наочний посібник, в якому пропонують дітям здійснити первинне знайомство з українською абеткою, а батькам – допомогти малечі в цьому. Книга вийшла друком навесні цього року у миколаївському видавництві «Іліон».

Видання містить традиційну для абеток візуальну складову – зображення предметів, що починаються з певної літери, та зображення кількома шрифтами самої літери, великої і маленької. Для звукового ілюстрування нової букви автори підібрали питомо українські та запозичені слова, чоловічі й жіночі імена, а також прислів’я, приказки, загадки. Передбачено в книзі й місце для практичних вправ з написання літер, графічних новотворів, графічних мовних ігор тощо. Багато цікавого і нового для себе знайдуть у книзі батьки, адже окремі розділи абетки написані саме для них.

Під час заходу присутні матимуть змогу більш детально дізнатися про структуру книги, про традиції ілюстрування книжок для малечі, про історію української мови й деяких літер української абетки, символічний зміст літер слов’янської азбуки та багато-багато іншого. Також усі охочі зможуть поспілкуватися з авторами – професоркою, Інною Черкесовою та кандидатом філологічних наук Леонідом Дудюком, адже ці відомі науковці, що виховали не одне покоління студентів різних спеціальностей, мають чим поділитися з миколаївцями.

Тож чекаємо на вас 25 червня о 15.00 в читальній залі Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143-А).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.