24.08.2019

Миколаївців запрошують на квест-екскурсію до 230-ти річчя Миколаєва «Місто Легендарних особистостей»

Історія Миколаєва від самих початків знала чимало славетних подій.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Наприкінці XVIII століття тут почали робити великі військові кораблі, що стали окрасою Чорноморського флоту. Тут жили видатні мореплавці і звитяжні герої кривавих воєн. Тут функціонував надзвичайно потужний морський торговий порт, кипіла торгівля, відкривалися міжнародні банки й великі підприємства, працювали численні дипломатичні представництва країн Європи та Америки.

Люди, які творили велике, багате, комфортне для проживання місто, мали хорошу освіту, були чесні й віддані своїй справі. Вони вміли ухвалювати правильні рішення і долати перепони на шляху до мети. Саме тому їхні проекти успішно втілювалися в життя.

Будуючи сьогодні Миколаїв європейського рівня, кожен має покладатися на власні сили. Не завадить і позитивний досвід минулого. До 230-ї річниці міста Миколаєва Центральна міська бібліотека ім. М. Л. Кропивницького та Агентство IT-екскурсій MykolayivLookCity за сприяння управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради пропонує городянам і гостям міста безкоштовну квест-екскурсію «Місто Легендарних особистостей».

«У будь-який час з 24 серпня по 8 вересня цього року, самі або з великою компанією – грайте, відповідайте на цікаві запитання, рухайтеся  вулицями історичної частини міста, що приведуть вас до перемоги! Гра проходитиме із застосуванням віртуальної платформи Агентства IT-екскурсій MykolayivLookCity. Для проходження гри команда повинна мати заряджений смартфон або планшет з можливістю підключення до інтернету» — повідомляють організатори захоплюючої гри — пригоди.

Урочиста церемонія нагородження відбудеться у День міста 14 вересня в Каштановому сквері. На найрозумніших і найазартніших чекають дипломи і призи від проекту «Миколаїв: ми – коло!» та подарункові сертифікати від агентства IT-екскурсій MykolayivLookCity.

Детальніше про гру за посиланням: https://bit.ly/2KWwDw6

Довідки за телефоном: +38(0512)24 40 41.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *