30.09.2019

Миколаївців запрошують на колективну виставку-перфоманс AGE від 17 авторів з 7 міст України

Миколаївців та гостей міста запрошують на відкриття колективної виставки-перфомансу AGE від 17 авторів з 7 міст України.

Різні митці у різних жанрах переосмислили етапи дорослішання та старіння окремої людини, яка в сучасних реаліях може зіткнутися із насиллям.

Офіційне відкриття заходу відбудеться у п’ятницю, 4 жовтня, о 19:00 в приміщенні нового простору на *8ПРИЧАЛі за адресою: вул. Варварівський узвіз, 5А.

Вхід ВІЛЬНИЙ. Аудиторія 16+.

Презентація AGE є результатом open-call, на який подалися 27 авторів з 9 міст України: Київ, Херсон, Львів, Одеса, Кривий Ріг, Харків, Чернівці, Бердянськ та Миколаїв. До фінального shortlist потрапили 17 митців.

Що таке AGE? Іменник: вік, століття, епоха, період, старість, покоління, повноліття, вічність, довгий термін. Дієслово: старіти, піддавати старінню. Так онлайн перекладачі та словники перекладають це слово на українську мову.

«Тематика AGE є достатньо широкою для роздумів у сьогоденні, адже можна говорити і про етапи дорослішання та старіння окремої людини, і про окремі відмінності різних вікових груп у соціумі, а можна взагалі відійти від людини та вести розмову про вік всього того, що нас оточує», — каже Дмитро Ларченко, куратор проекту та співзасновник Платформи MY ART.

Але, як часто ви розмірковували про те, що об’єднує всіх людей: різних вікових груп, рас, гендерних ідентичностей, віросповідань? У сучасних реаліях всі ці групи об’єднані однією проблемою – насиллям. І хоча у законодавчих базах багатьох країн прописані рівні права для всіх, цих законів дуже часто не дотримуються. Майже кожного дня можна прочитати про буллінг та ейджизм щодо дітей та підлітків; про домашнє насилля, як психологічне, так і фізичне над жінками; про чергові напади на представників ЛГБТ+; про обкрадання чи знущання над самотніми людьми похилого віку та інші історії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *