17.05.2019

Миколаївців запрошують на літературно-музичну зустріч з поетом-піснярем Віктором Коваленком «Я тільки починаю жити….»

21 травня о 13.00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбудеться літературно-музична зустріч з поетом-піснярем Віктором Коваленком «Я тільки починаю жити….».

Ім’я музиканта, поета, барда Віктора Георгійовича Коваленка добре відоме на культурних теренах Миколаївщини. Віктор Георгійович – талановита неординарна особистість, людина, несамовито закохана в свій рідний край. Його творчість належить як Баштанці, так і Миколаєву.Він є автором гімну Баштанки, активним учасником Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів», миколаївського фестивалю «Пісні старого Яхт-клуба», організатором студії звукозапису в Баштанці, ініціатором створення аматорського музею музичних інструментів тощо. Вірші поета-пісняра різнопланові, присвячені рідному місту, батькам і сім’ї, вірним друзям, колегам по літературному та музичному цеху. Багато віршів автора стали відомими піснями й зажили своїм власним «пісенним» життям. У творчому доробку митця дитячі, ліричні, патріотичні пісні, багато інструментальних п’єс.

В ході зустрічі Віктор Коваленко розповість про свою участь у соціокультурних проектах. Зокрема, про волонтерський виїзд до оборонних позицій у зоні АТО у складі гурту «Баштанські добровольці» та проект культурно-мистецького центру, який  реалізується в 2019 р. за підтримки Баштанської міської ради.

До уваги гостей прозвучать вірші та пісні в авторському виконанні, прем’єри пісень «Предноворічний місяць», «Темна ніченька» та «Яворина», присвячена пам’яті українського поета і композитора Віктора Івасюка. Поета привітають бард Віктор Білоног та журналіст, поет Сергій Розумяк. Зустріч пройде у супроводі музичних відеокліпів.

Ведуча вечора – заслужений журналіст України Інга Хоржевська.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *