03.03.2019

Миколаївців запрошують на літературно-музичний вечір до Свята жінок та весни

Відомий миколаївський літератор і музикант Валерій Бабич підготував весняний подарунок жінкам міста Миколаєва. 6 березня о 15.00 Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143-а) запрошує на літературно-музичний вечір до Свята жінок та весни.
Валерій Васильович відомий миколаївцям як суднобудівник, журналіст і письменник. Але в його житті велике місце займала і музика. Він закінчив музичну школу по класу фортепіано, під час навчання у суднобудівному технікумі і Миколаївському кораблебудівному інституті керував музичними ансамблями, виступав у складі популярних музичних колективів.

З початком кораблебудівної кар‘єри музика відійшла на другий план в його житті, але гра на фортепіано і пісні під гітару завжди залишалися прекрасним фоном в хвилини відпочинку під час випробувань кораблів. Згодом Валерій Бабич зрозумів, що саме ввібрані з дитинства рідна мова і пісні дають людині відчуття приналежності до свого народу і своєї Батьківщини.
У програмі вечора прозвучать популярні пісні минулих років у виконанні Валерія Бабича. У концерті візьмуть участь добрі друзі письменника, улюблені миколаївцями поети Лариса Матвєєва, В’ячеслав Качурін і композитор Євген Долгов.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *