06.09.2019

Миколаївців запрошують на презентацію книжкової виставки «Корабел ХХ століття»

Кожна епоха народжує своїх героїв. Такою людиною є Юрій Іванович Макаров, відомий не тільки в Миколаєві та Україні, а й за кордоном як один із організаторів суднобудівної галузі.
5 вересня на презентацію виставки, присвячену пам’яті Ю.І. Макарова, директора Чорноморського суднобудівного заводу (1979-1994), Почесного громадянина Миколаєва, до відділу документів і наукових розвідок з питань краєзнавства завітали учні Миколаївського професійного суднобудівного ліцею. Працівники відділу представили матеріали про талановиту, багатогранну людину, яка багато років присвятила розвитку суднобудування, та сприяла розбудові інфраструктури міста. Це спогади і коментарі його рідних і друзів, колег по роботі.

Виставка ілюстрована великою кількістю світлин Ю. І. Макарова та суднобудівників, політиків, льотчиків-випробувачів і космонавтів, з якими він працював або зустрічався у різні періоди свого життя. Щире зацікавлення у гостей викликала його книга «Авіаносець» (з дарчим написом від автора), що розповідає про людей чудової професії – суднобудівників, які своєю працею та професійною майстерністю прославляли Миколаївщину.
Запрошуємо на перегляд виставки всіх, хто цікавиться історією розвитку суднобудування та міста корабелів.
Виставка експонується до 15 вересня 2019 р. з 10.00 до 19.00 у відділі
документів і наукових розвідок з питань краєзнавства обласної наукової
бібліотеки (вул. Московська, 9).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *