19.10.2019

Миколаївців запрошують на презентацію нової книги відомого миколаївського історика Євгена Григоровича Горбурова

Видання присвячене 230-річчю з дня заснування м. Миколаєва.

Запрошуємо вас 24 жовтня о 15.00 в Центральну міську бібліотеку ім. М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143-А) на презентацію нової книги відомого миколаївського історика і краєзнавця, кандидата історичних наук Євгена Григоровича Горбурова «Истории без ретуши: Из блокнота краеведа».
Книга вийшла у видавництві «Іліон», ілюстрована фотодокументами, із багатьма з яких читач ознайомиться вперше. Видання присвячене 230-річчю з дня заснування м. Миколаєва.
До книги увійшли 30 нарисів про історичні події, що відбувалися в XIX- XXI ст., особистостей, які брали в них участь, унікальні артефакти того часу. Частина нарисів свого часу була опублікована в газеті «Вечірній Миколаїв», а деякі публікуються уперше. Кожна оповідь надана з дотриманням історичної правди, тобто без ретуші і авторських домислів.
У своїй книзі Євген Григорович розказує про знаменитих миколаївців, чиї імена увійшли до різних енциклопедій – К.І. Константинова, Д.Д. Максутова, В.В. Рюміна, М.С. Лисянського, А.Г. Поперечного, а також знайомить з історіями життя маловідомих героїв Другої Світової війни, трудівників, які відбудовували місто в тяжкі післявоєнні роки. Окремий нарис присвячено Е.О.Шоріну – особистості, яка зробила вагомий внесок у розвиток нашого міста.
Інші глави книги присвячені історіям про малодосліджені артефакти з приватних колекцій (жетони, різні нагороди, речі побуту тощо). Це оповіді про старі предмети з «біографією», які стали свідками цікавих подій минулого.

Запрошуємо всіх, кому цікава історія рідного міста, на день народження нової книги та зустрічі з її автором, героями нарисів!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *