17.03.2019

Миколаївців запрошують на публічну лекцію «Анна Ахматова в образотворчому мистецтві»

19 березня 2019 року о 15.00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбудеться публічна лекція «Анна Ахматова в образотворчому мистецтві» просвітницького циклу «Півгодини на мистецтво». 

Про це повідомляється на офіційній сторінці бібліотеки.

Анна Ахматова – одна з яскравих представниць поезії XX століття, нині її творами зачитуються шанувальники поезії, про неї читають лекції в Сорбоні і Оксфорді, її творчість досліджують студенти і літературознавці. Її образ надихав і надихає поетів, скульпторів, художників, композиторів. Портрети Анни Ахматової писали майже усі художники, які були з нею знайомі. Вони бачили в ній особистість, шукали і знаходили ідеал часу, в якому жили і творили.

Натан Альтман створив образ «богині модернізму», Кузьма Петров-Водкін – образ скорботної Мадонни, Микола Тирса написав чарівну земну жінку, Ахматова в уявленні Мартироса Сарьяна – красива, горда, досвідчена жінка…

Та найкраще сутність самобутньої поетки, чарівної жінки виразив у своїх малюнках закоханий італієць Амедео Модильяні.
Багатоілюстрована, доступна за викладом матеріалу лекція «Анна Ахматова в образотворчому мистецтві» буде цікава для усіх, хто прагне розширити горизонти знань!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *