16.09.2021

Миколаївців запрошують на спецпоказ спродюсованого Хоакіном Феніксом документального фільму «Гунда»

Миколаївців запрошують на спеціальний кіноперегляд стрічки «Гунда» славнозвісного документаліста Віктора Косаковського. Картина була номінована на Премію Європейської кіноакадемії як Найкращий європейський документальний фільм. Виконавчий продюсер фільму – Хоакін Фенікс.

В Миколаєві запланований лише один кінопоказ в рамках проєкту «Культ кіно» від компанії «Артхаус Трафік» з лекцією від Платформи MY ART.

Фільм можна подивитись у середу, 22 вересня, о 19:00 в кінотеатрі MULTIPLEX в ТРЦ City Center, за адресою: просп. Центральний, 98.

«Гунда» – фільм режисера Віктора Косаковського («Акварель», «Хай живуть антиподи!», «Тихіше!»), створений у копродукції Норвегії, США та Великої Британії у 2020 році. Хронометраж: 93 хв. Це чорно-біла стрічка-спостереження за життям тварин на фермі. У фільмі немає слів, закадрового голосу й музики, а в кадрі відсутні люди. Трейлер: https://youtu.be/KlXVEIER1aQ

Ми ділимо простори нашої планети з мільярдами домашніх тварин. Познайомившись зі свинею Гундою (в перекладі з норвезької – «жінка-воїн») і її поросятами, а також з двома незвичайними коровами і одноногою куркою, ми можемо задуматися про невід’ємну цінність життя і таємницю всієї тваринної свідомості, в тому числі й нашої власної.

Виконавчим продюсером фільму став Хоакін Фенікс, відомий не лише як актор («Джокер», «Переступити межу», «Тебе ніколи тут не було»), але і як зоозахисник.

Прем’єра картини відбулася на Берлінському міжнародному кінофестивалі в 2020 році. Фільм позитивно сприйняли світові критики – його рейтинг на Rotten Tomatoes складає 97% (на основі 86 рецензій, серед яких схвальні відгуки журналістів Empire Magazine, Times (UK), Guardian, Rolling Stone та Los Angeles Times). Також у 2020 році стрічка потрапила до шорт-листа Премії «Оскар» у категорії «Найкращий повнометражний документальний фільм».

В Україні прем’єра відбулася в межах Одеського міжнародного кінофестивалю.

Реліз є продовженням серії кінопоказів в рамках проєкту «Культ кіно», регіональним партнером якого є Платформа MY ART. В рамках проекту миколаївці вже подивились стрічки «Шербурзькі парасольки», «Чунцінський експрес» та «Пролітаючи над гніздом зозулі».

Посилання на подію в Facebook: https://www.facebook.com/events/551119622622061/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.