23.06.2020

Миколаївців запрошують на творчий вечір Еліни Образцової

24 і 26 червня відомий композитор, викладач вищої категорії класу фортепіано ДМШ № 2 Еліна Образцова запрошує миколаївців і гостей нашого міста на творчу зустріч «Гармонія душі». 

Цим заходом бібліотечні культурні заклади міста частково поновлюють свою творчу роботу. І «першою ластівкою» після подолання суворого етапу дії карантину є благодійний концерт композитора Еліни Образцової за участю талановитих викладачів музичних шкіл нашого міста, випускників Миколаївського музичного коледжу, Національного університету ім. В.О. Сухомлинського.

У середу, 24 червня, о 16.00, нас чекають у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці. Вокальні та інструментальні твори Е.М. Образцової для скрипки, флейти, саксофону й фортепіано разом з їх автором будуть виконувати:

Зоя Широкова (скрипка), Валентина Овсяникова (флейта), Сергій Пономарьов (саксофон), вокалісти Анастасія Малиновська, Ірина Захарченко, Олена Клепа. 

Ведуча — музикознавець, кандидат мистецтвознавства Ольга Петренко.

У п’ятницю, 26 червня, о 17.00, у Науково-педагогічній бібліотеці м. Миколаєва відбудеться наступна творча зустріч Еліни Образцової з шанувальниками музики, під час якої також прозвучить більше 20 вокальних та інструментальних творів для скрипки, флейти, саксофону й фортепіано. Адреса закладу: вул. Адміральська, 31.

Ведуча творчої зустрічі — журналіст Тетяна Даниленко.

 

«Класична і духовна музика не тільки прикрашає наше життя, а ще має цілющу силу. Вона створює особливі енергетичні вібрації, що лікують і підтримують людину у різних життєвих ситуаціях. Запрошую миколаївців і гостей нашого міста на мій творчий вечір. Вхід безкоштовний», — зазначає композитор. 

Еліна Образцова є членом Миколаївського клубу композиторів «Ad Libitum», її твори можна почути у Ютубі, інтерв’ю з композитором звучать по радіо, на телебаченні. Людина, яка життя присвятила музиці, щоб дарувати нам душевну гармонію та світлий настрій, про свою творчість каже, що – це виклик сірим будням.

Принагідно зазначимо, що на рахунку композитора Е.М.Образцової понад півсотні музичних творів різних жанрів, а також велика кількість авторських концертів, творчих зустрічей, вечорів  на сценах нашого міста, — і абсолютно на усі з них вхід вільний. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *