30.01.2020

Миколаївців запрошують на фестиваль американського кіно

Безкоштовні покази документальних фільмів, гучні фестивальні хіти та зустрічі з режисерами – все це входить у програму ювілейного 10-го кінофестивалю «Незалежність», який відбудеться  з 9 по 11 лютого у Миколаєві в Муніципальній виставковій залі за підтримки Посольства США в Україні.

Документальна програма ювілейного Фестивалю американського кіно включає різноманітну добірку стрічок на актуальні соціальні теми.

Вхід на усі події та зустрічі документальної програми  – ВІЛЬНИЙ.

Зокрема, гості «Незалежності» зможуть переглянути такі стрічки:

«Стіна Світанку» – про подолання нездоланної 900-метрової скелі в Національному парку «Йосеміті» у Каліфорнії — Стіни Світанку – двома американськими скелелазами;
«РБҐ: Життя ікони правосуддя» — про шлях відомої 85-річної судді Верховного суду США Рут Бейдер Ґінсбурґ від звичайної правозахисниці до сучасної поп-ікони.
«Будемо сусідами?»  – про ведучого дитячого шоу Містера Фреда Роджерса, якого змалку знають чи не всі американці;
«Ерні та Джо: кризові копи» – про двох техаських офіцерів поліції, що взялися допомогти змінити ставлення поліції до викликів, пов’язаних із психічним здоров’ям.
«Квінсі» – про життя та кар’єру музиканта Квінсі Джонса.

Зустріч з американським документалістом Тімом Скусеном

9 лютого о 16:00 у Муніципальній виставковій залі (вул. Нікольська, 54 – вхід с вул. Соборна) документальний фільм «Нуль відсотків» в Миколаєві особисто представить автор стрічки Тім Скусен, який стане гостем фестивалю. Після показу з ним відбудеться обговорення і Q&A. Тім  має значний досвід у кінопродукції і низку фестивальних відзнак, серед яких приз за найкращу режисуру у Лас-Веґасі, Брекерінджі, Вейлі, Арлінґтоні, Охаї та інш. Його робота «Нуль відсотків» – це інсайдерський погляд на програму вищої освіти у в’язниці суворого режиму.

Вхід на цю подію – вільний.

Всі фільми демонструються мовою оригіналу з субтитрами.

Детальна інформація про фільми програми — aiffua.com

Організатори фестивалю в Миколаєві: Агенція розвитку Миколаєва та Платформа MY ART. 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *