01.07.2021

Миколаївців запрошують провести вікенд з користю та цікавістю

Кіно, лекції, дискусії та воркшоп зі стритфотографії: програма другого вікенду мобільного павільйону House of Europe у Миколаєві

Запрошуємо миколаївців відвідати заходи другого вікенду роботи мобільного павільйону House of Europe в Миколаєві. Вхід на усі заходи безкоштовний.

2 липня, п’ятниця

19:00–20:00 — дискусія «Українські та європейські мистецькі резиденції» за участі менеджерок міжнародних резиденцій House of Europe Ліни Романухи та Катерини Алимової.21:00–22:30 — показ фільму «БЕНКСІ: Мистецтво поза законом» на великому екрані.

Країна: США, 2020. Хронометраж: 112 хв. Жанр: документальний фільм. Режисер: Еліо Еспанья. Трейлер: https://youtu.be/snWWOteKmO4

Мова художників сучасного мистецтва зрозуміла 1% людей, мова Бенксі — 100%. Акціонізм, відеоарт, ленд-арт, інсталяції та перформанси — роботи Бенксі вже давно стали чимось більшим, ніж просто малюнками на стінах. Їх обговорюють, а критики постійно сперечаються, чого в них все ж більше — політичного маніфесту або стріт-арту. Ця стрічка — мозаїка з рідкісних інтерв’ю, що складається в досі невідомий портрет художника, який не лише став уособленням протесту, а й побудував багатомільйонну імперію, усі ці роки залишаючись інкогніто.

3 липня, субота

12:00–20:00 — інфодень з менеджеркою грантів на переклад, Digital Labs і міжнародних резиденцій House of Europe Катериною Алимовою. Індивідуальні консультації за реєстрацією: https://bit.ly/infoday_HoE_1

Digital Labs — онлайн-лабораторія для освітян, професіоналів у сфері культури, менеджерів креативних хабів, кураторів та менеджерів артрезиденцій.

18:00–19:00 — дискусія «Хто, що і навіщо читає в Україні?» та коротка презентація грантів на переклад House of Europe за участі співзасновниці «Читомо» Ірини Батуревич і менеджерок грантів на переклад House of Europe Дзвінки Пінчук та Катерини Алимової.

21:00–22:30 — показ фільму-концерту «РОЗДІЛОВІ Наживо» на великому екрані.

Країна: Україна, 2019. Хронометраж: 66 хв. Жанр: фільм-концерт. Режисер: Вадим Ільков. Трейлер: https://youtu.be/sLvGCbWUblg

Фільм-концерт «Розділові Наживо» — це екранізація перформансу «роздІловІ», культового мультидисциплінарного проєкту мистецької агенції АртПоле за участі Сергія Жадана, Олі Михайлюк, Олексія Ворсоби, Томаша Сікори та Сергія Пілявця. Режисер-постановник фільму Вадим Ільков зібрав 11 найкращих операторів України для роботи над стрічкою. 11 камер одночасно слідкували за останнім виступом «роздІлових», не пропускаючи жоден рух артистів, щоб дати глядачам змогу побачити, як твориться мистецтво.

4 липня, неділя

11:00–14:00 — воркшоп зі стритфотографії фотографа та лауреата премії Leica Oskar Barnack Award Сергія Мельниченка. Вхід за реєстрацією: https://bit.ly/workshop_streetphoto

Сергій Мельниченко — фотограф, художник. Лауреат премії Leica Oskar Barnack, учасник фестивалів Paris Photo і Art Basel. Засновник і куратор колективу «Школа концептуальної та арт фотографії MYPH», член UPHA — української фотографічної альтернативи.

19:00–20:00 — лекція «Українське кіно в цифровому світі» від команди онлайн-кінотеатру Takflix.com.

20:30–22:00 — показ фільму українського кіно з бібліотеки Takflix на великому екрані.

Як відомо, мобільний павільйон House of Europe відкрив свої двері для миколаївців. Протягом трьох тижнів з 25 червня по 18 липня за фінансової підтримки Європейського Союзу на Соборній площі на мешканців та гостей міста чекають безліч цікавих відкритих заходів: кінопокази, музичні концерти, лекції, презентації та воркшопи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *