30.11.2021

Миколаївців попереджають про небезпечні кабачки, що можуть бути на прилавках у магазинах, супермаркетах, на базарах

До України з Туреччини завезли 16 тонн свіжих кабачків, які становлять небезпеку для здоров’я. У двох партіях імпортованих продуктів виявили високий рівень нітратів. 

Про це повідомляє пресслужба Держпродспоживслужби.

«Південним міжрегіональним головним управлінням Держпродспоживслужби на державному кордоні при здійсненні  державного контролю вантажів, що прибули з Республіки Туреччина виявлено невідповідність двох партій вантажу кабачків свіжих», — йдеться у повідомленні.

Так, згідно з експертним висновком від 25.11.2021 р., кабачки свіжі вагою 15 900 кг за фізико-хімічним показником (нітрати)  не відповідають Державним санітарним правилам і нормам «Максимально допустимі рівні окремих забруднювальних речовин у харчових продуктах. Імпортер – ТОВ «Алекс-Компані».

«Згідно з експертним висновком від 26.11.2021 р., кабачки свіжі вагою 1650 кг (імпортер – ТОВ «Амбра логістик») за фізико-хімічним показником (нітрати) не відповідають Державним санітарним правилам і нормам «Максимально допустимі рівні окремих забруднювальних речовин у харчових продуктах» 13.05.2013р. №368 (у редакції наказу МОЗ України від 22.05.2020р. №1238)», — зазначають у Держпродспожив службі.

Південне міжрегіональне головне управління попереджає, що ця небезпечна продукція може бути на прилавках у магазинах, супермаркетах, на базарах. Тому операторів ринку, які продають кабачки, просять вилучити його з обігу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.