26.05.2020

Миколаївці заборгували за послуги водопостачання та водовідведення 105 мільйонів гривень

Сума заборгованості за послуги водопостачання та водовідведення станом на 1 квітня 2020 року складає вже 105 мільйонів гривень.

Про це повідомляє МКП «Миколаївводоканал».

Споживачам, які опинились у скрутному становищі та не можуть повністю погасити борги, пропонують укласти договір реструктуризації.

Ми щиро вдячні абонентам, які розуміючи суспільну важливість сталої роботи підприємства вчасно сплатити за послуги водопостачання та водовідведення. Підприємство з розумінням ставиться до абонентів, які через карантинні обмеження опинились у складних життєвих обставинах і не могли у повному обсязі сплачувати за спожиті послуги. Якщо зараз Ви можете сплатити за послуги у повному обсязі ми запрошуємо Вас до абонентського відділу, де Ви зможете укласти договір реструктуризації та сплачувати поточний платіж та борг зручними для вас частинами. Краще уникнути заборгованості, адже після закінчення карантину, підприємства, надавачі послуг почнуть нараховувати штрафні санкції та пеню. На жаль, є абоненти, які вже тривалий час живуть за рахунок інших сумлінних платників і регулярно користуючись послугами не сплачують за них. Регулярно проводиться позовна робота, щодо примусового стягнення боргу за рішенням суду, виконуються відключення абонентів – боржників. — йдеться у повідомленні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *