17.10.2021

Миколаївці зможуть відслідковувати пересування новеньких тролейбусів в онлайн-режимі

КП «Миколаївелектротранс» завершило процес підключення GPS-трекерів нових тролейбусів до онлайн сервісу відстеження графіку руху громадського транспорту.

Відтепер, всі жителі та гості міста зможуть відслідковувати пересування новеньких одиниць транспорту в онлайн-режимі. Це дасть змогу пасажирам більш зручно планувати своє переміщення містом. Директор «Миколаївелектротранс» Юрій Сметана також повідомив, що на карті додатково відображаються позначки низькопольних тролейбусів, якими звикли користуватися маломобільні пасажири.
«Для нашого підприємства важливо бути ще більш комфортним громадським транспортом для щоденного пересування. Останнє оновлення рухомого складу позитивно сприйняли жителі міста, тому тепер нам важливо виправдати всі очікування. Підключення нових тролейбусів до онлайн сервісу відстеження також дасть змогу пасажирам додатково контролювати нашу роботу» — підкреслив Юрій Сметана.

👉Нагадаємо – відслідковувати пересування громадського транспорту в Миколаєві можна за допомогою сервісів EasyWay (EWay для IPhonе) та CityBus, які також доступні як окремі мобільні додатки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *