31.08.2021

Миколаївці не хочуть віддавати дітей на дистанційне навчання

У цьому році тільки одна школа Миколаєва прийме учнів на дистанційне навчання — ЗОШ №57.

Незважаючи на те, що в Миколаєві близько 700 дітей обрали сімейне і дистанційне навчання, заявок на отримання освіти у віддаленому доступі на базі Миколаївського класичного ліцею та Миколаївського морського ліцею імені професора Александрова виявилося занадто мало.

Про це повідомила начальниця управління освіти Миколаївської міської ради Анна Личко.

Раніше горого інформувало про плани відкрити дистанційне навчання в 5-9 класах на базі школи №57, а 10-у класи — на базі двох ліцеїв.

Щодо Морського ліцею та Класичного ліцею — бажаючих буквально одиниці. Тому ми бачимо, що дистанційні класи ми там не відкриємо. Якщо говорити за 57 школу, то ми хотіли відкрити там дистанційні класи з 5 по 9 клас. Загальна кількість заяв від тих, хто хоче — 83 людини. Це не мало, але тим не менш, ми не забуваємо, що ми повинні забезпечити норми наповнюваності класу. Ми маємо намір відкрити ці класи з дистанційною формою навчання в 57 школі. Тому всіх бажаючих запрошуємо, — сказала Личко.

Очевидно, що при цьому ідея давати дітям освіту поза традиційних шкіл більш ніж популярна в Миколаєві. За інформацією управління освіти, 600 дітей батьки перевели на сімейне навчання, і 43 дитини вчаться в приватних дистанційних школах. Анна Личко закликає їх переводити дітей на навчання в 57-ту школу.

Джерело: ІншеТВ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.