10.03.2020

Миколаївці представлятимуть Україну на Європейських студентських іграх в Сербії

5-6 березня у Івано-Франківську відбулися фінальні змагання XV літньої Універсіади України з тхеквондо (ВТФ). У них взяли участь 88 спортсменів — представників 36 вищих навчальних закладів з 13 областей України. В рамках програми заходу відбулися попередні та фінальні поєдинки окремо серед чоловіків та жінок у 8-ми вагових категоріях.

Нашу область на змаганнях представляли спортсмени МО ШВСМ (вихованці ДЮСШ №2 м. Миколаєва) Майстри спорту України Марія Лабузова та Микита Іванов (наставник — Григорій Хазяїнов).

У програмі «Керугі» серед жінок у ваговій категорії 62 кг перемогу здобула Марія Лабузова — студентка ЧНУ ім. Петра Могили. Серед чоловіків бронзову нагороду виборов Микита Іванов — студент Миколаївського інституту права НУОНЮА.

За умовами Положення спортсмени, які перемогли у своїх вагових категоріях, представлятимуть Україну на Європейських студентських іграх в Сербії у липні цього року. Тож щиро вітаємо наших спортсменів та їх тренера з золотою та бронзовою нагородами! Тільки перемоги в Європейських студентських іграх!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.