27.08.2021

Миколаївщина готується відзначати День пам’яті захисників України

У Миколаївській ОДА провели нараду з питань підготовки та відзначення в Миколаївській області Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської ОДА.

У засіданні взяли участь керівник апарату Миколаївської облдержадміністрації, представники структурних підрозділів ОДА, правоохоронних органів, міської влади та громадської організації «Асоціація учасників та інвалідів АТО».

На початку Юрій Гранатуров ознайомив присутніх з програмою заходів до Дня пам’яті захисників України.

Так, заходи в пам’ятний день, 28 серпня, планується розпочати о 9:00 з вшанування пам’яті загиблих біля меморіалу «Струни пам’яті», всеукраїнської акції пам’яті «Сонях» та проведенням літії за загиблими.

Після цього о 10:00 відбудеться всеукраїнський патріотичний забіг в пам’ять про загиблих військовослужбовців «Шаную воїнів, біжу за героїв України».

Також на 12:00 цього ж дня заплановано зустріч учасників АТО/ООС, членів родин загиблих з представниками влади у театральному сквері Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру.

Учасники засідання обговорили низку питань з підготовки, організації та проведення заходів, визначили оптимальний формат заходів, у тому числі з врахуванням чинних на даний час карантинних обмежень.

По завершенню Юрій Гранатуров надав учасникам наради ряд окремих доручень щодо підготовки до Дня пам’яті захисників України.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.