10.04.2020

Миколаївщина отримала 15067 продуктових наборів

Миколаївська область вже отримала 15067 продуктових наборів, якими забезпечено 6 781  людину з числа найбільш вразливих верств населення.  

Найближчим часом очікується поставка ще 4931 таких наборів.

Відповідна робота проводиться за ініціативи Міністерства соціальної політики України та Національної мережі продуктових магазинів АТБ. Всього Миколаївщина в рамках зазначеної ініціативи отримує 19998 продуктових наборів для забезпеченням найбільш вразливих верств населення (громадян віком понад 80 років, громадян похилого віку, які потребують догляду, осіб з інвалідністю тощо) продуктами харчування.

Повідомляє прес-служба Миколаївської облдержадміністрації.

Окрім того, в області створенос необхідний запас продуктів харчування для малозахищених верств населення. На сьогодні в районних та міських органах соціального захисту населення в наявності є продуктів харчування 14115 кг. (крупи, борошно, цукор, макаронні вироби, печиво тощо), 2272 л. рослинної олії та продуктів консервування, 9308 од. консервних виробів, чаю, мівіни тощо на загальну суму 512,27  тис. грн.

З метою надання допомоги малозабезпеченим верствам населення у забезпечені і доставці продуктів харчування та медикаментів в області діє «гаряча лінія». Наразі вже отримано 402 звернення. Всі громадяни, що звернулись, отримали необхідну допомогу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *