04.10.2019

Миколаївщина успішно впроваджує проект із протидії та захисту від домашнього насильства

На сьогодні Миколаївщина стала однією із перших в Україні щодо опрацювання та оцінки потреб громади області у розвитку мережі спеціалізованих послуг для осіб, що постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі на регіональному та місцевому рівнях.

«Наша область є пілотною у розвитку мережі спеціалізованих послуг для осіб, що постраждали від домашнього насильства, і я дякую департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації за старанну, комплексну роботу у вирішенні проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні. Це, в першу чергу, як протидія насильства, так і соціально-психологічна допомога потерпілим від домашнього насильства», — підкреслив Олександр Трайтлі.

Вже упродовж двох років, із вересня 2017-го, у  Миколаївській області реалізується проект Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, спрямований на посилення системи запобігання та протидії насильству щодо жінок. Крім цього робота йде і на забезпечення послуг постраждалим від насильства.

Зараз за підтримки #UNFPAUkraine на Миколаївщині діють три мобільні бригади соціально-психологічної допомоги, які виявляють і надають екстрену та планову допомогу постраждалим від гендерно-зумовленого та домашнього насильства. Нижче – їх контактні телефони.

І – Миколаївська обласна мобільна бригада (095)-807-18-02 та за стаціонарним телефоном (0512) 37-64-24; 37-64-88 (з 08:00 до 17:00) – діє на території Баштанського, Березанського, Вітовського, Снігурівського районів.

ІІ – Миколаївська міська мобільна бригада (095) 807-18-41 – діє на території міста Миколаїв.

ІІІ – Первомайська міська мобільна бригада (095) 807-17-62, що діє на території міста Первомайська, Первомайського та Арбузинського районів.

До складу мобільної бригади входять соціальні працівники та психолог, які допомагають людям у складних життєвих обставинах через насильство. Це може бути фахова консультація телефоном, виїзд у спеціально організованому транспорті до місця проживання/перебування постраждалих осіб, або ж у пункті стаціонарного прийому.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *