05.10.2019

Миколаївщину представлено на 26-ому Міжнародному туристичному салоні «Україна» UITM’2019

В рамках виставки було презентовано туристичний потенціал Миколаївської області та міста Миколаєва.

Повідомляє прес-служба Миколаївської облдержадміністрації.

Представники управління молоді та спорту та департаменту економічного розвитку Миколаївської міської ради спільно з представниками туристичного бізнесу Миколаївщини взяли участь у 26-ому Міжнародному туристичному салоні «Україна» UITM’2019, який проходив 2-4 жовтня в Києві.

В рамках виставки було презентовано туристичний потенціал Миколаївської області та міста Миколаєва, поширено інформацію про туристичні можливості та об’єкти, пам’ятки природи, історії та культури, а також масові фестивальні заходи, свята, конференції тощо.

Представники нашої області також взяли участь у заходах ділової програми виставки, а саме: нетворкінгу туристичних міст та регіонів «Нова роль Організацій управління дестинаціями (DMO) в процесі сталого розвитку територій», семінарах «День спадщини малих громад на UITM» та «Дороги вина та смаку Української Бессарабії – новий туристичний продукт Одеської області» для представників туристичного бізнесу України, який проводиться за сприяння Проєкту ЄК «Підтримка системи географічних зазначень в Україні».

Захід дав можливість презентувати й обговорити практики, підходи, рішення та можливості спільної діяльності організацій громадянського суспільства з малими громадами України у дбайливому збереженні та розумному використанні ресурсів спадщини.

Довідково:

26-й Міжнародний туристичний салон «Україна» — UITM 2019 є найбільшою туристичною виставкою сезону «осінь — зима» в Україні, де відбуваються презентації найактуальніших туристичних пропозицій. Цьогоріч у ній беруть участь національні туристичні організації Болгарії, Грузії, Єгипту, Польщі, Таїланду та ін. Вперше на UITM з національним стендом представлена Малайзія.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *