22.06.2021

Миколаїв вшанував пам’ять загиблих, в самій кровопролитній війні людства

У вівторок, 22 червня, в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, в Миколаєві поклали вінки і квіти до Вічного вогню біля Меморіалу 68 десантникам, визволителям нашого міста.

У цей день, 80 років тому, на територію нашої Батьківщини, віроломно напали фашистські загарбники. Ця війна забрала мільйони життів наших земляків. В церемонії взяли участь заступники голови ОДА Ю. Гранатуров і І. Кузьмін, секретар міськради Д. Фалько, чиновники управлінь, відомств, військовослужбовці Миколаївського гарнізону і просто небайдужі громадяни. На згадку про всіх, хто «віддав своє життя за визволення рідного краю, увійшовши в безсмертя», була оголошена хвилина мовчання.

Далі під звуки військового оркестру присутні поклали квіти до могил ольшанців — визволителів Миколаєва. На заході чомусь були відсутні перші особи міста та області. Як завжди не обійшлося без «ложки дьогтю». Тільки вчора Миколаївська правда відзначала про зневагу до державних символів при відкритті чемпіонату області з тенісу (Спортивні функціонери проігнорували відкриття чемпіонату області з тенісу), а на сьогоднішньому заході картина повторилася.

Незважаючи на велику кількість чиновників, на заході був відсутній державний прапор України.

М.Гаранін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *