22.01.2020

Миколаїв відзначає День Соборності України

У середу, 22 січня, в нашій державі відзначають велике свято – День Соборності України. Урочистості з цієї нагоди заплановані в багатьох містах нашої Батьківщини. За доброю традицією святкові заходи відбуваються й у Миколаєві.

Так, сьогодні вранці городяни зібрались біля пам’ятника Тарасу Шевченку, щоб віддати данину пошану Великому Кобзарю, який відстоював ідею самостійності України. У заході взяли участь мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, голова обласної ради Вікторія Москаленко, небайдужі миколаївці.

Акція розпочалась з виконання Державного Гімну.

— Я радий всіх вітати з цим святом, з Днем Соборності, — сказав Олександр Сєнкевич. – Українців об’єднують незмінні цінності. Одна з них – прагнення свободи. Протягом багатьох століть українці хотіли жити у незалежній, єдиній державі. І ми досягли цієї мети. Сьогодні українці – сильна нація, яка хоче стати частиною європейської спільноти, при цьому зберігаючи свою самобутність.

Зі святом присутніх також привітала Вікторія Москаленко.  Вона побажала кожному українцю добробуту та усього найкращого.

Учасники акції поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзарю. Після цього, взявшись за руки, вони створили живий ланцюг єднання та перейшли до пам’ятника В.Чорновілу, де також відбулось покладання квітів до монументу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *