04.12.2019

Миколаїв зустрічає бійців із зони проведення ООС

Після успішного виконання завдань у зоні проведення Операції Об’єднаних Сил до Миколаєва повернулися військові 406 окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова ВМС ЗС України та 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського.

Артилеристи та морпіхи крокували містом урочистою ходою від парку «Перемоги» до Соборної площі.  Захисників України вітали миколаївці, зустріти своїх близьких прийшли цілими родинами.

Вишикувавшись біля меморіалу на честь героїв-ольшанців у центрі міста, військовослужбовці хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували бійців, яких ніколи вже не дочекається рідня.

Командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України адмірал Ігор Воронченко  розповів, що військовослужбовці протягом півроку з честю і гідністю виконували поставлені перед ними завдання.

—   Із зони проведення ООС на сході України повернулися дві бригади морської піхоти, 35 та 36 ОБМП, а також 406 окрема артилерійська бригада. Дві бригади перебували у найгарячішій смузі. Широкине, Гранітне, Красногорівка, Новотроїцьке, — назви цих населених пунктів говорять самі за себе. Бійці виконали всі поставлені завдання. На жаль, є втрати, і нині ми вшановуємо пам’ять всіх загиблих. Водночас, маємо й про що звітувати, чого ми досягли. Насамперед, ми були в межах дотримання Мінських домовленостей, але ж коли нас чіпали, ми давали адекватну відповідь, — сказав Ігор Воронченко.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *