17.03.2019

Миколаїв може залишитися без мобільного зв’язку — «Київстар»

Український закон про доступ до інфраструктури досі не працює, розповів новий президент «Київстар» Олександр Комаров в ексклюзивному інтерв’ю Mind.

Новий президент компанії «Київстар» Олександр Комаров в ексклюзивному інтерв’ю Mind розповів, що один з ключових законів для телеком-галузі – про доступ до інфраструктури – досі не працює в Україні.

«У нас простежується парадоксальна тенденція: де-юре закон має виконуватися, але в окремих областях ми стикаємося з блокуванням доступу. Наприклад, частина інфраструктури розміщується на муніципальних об’єктах. Але чиновники вперто не хочуть «грати» за новими правилами. Наприклад, зараз у Миколаєві у всіх мобільних операторів закінчується термін дії договорів оренди об’єктів комунальної власності. Місцева влада не поспішає їх пролонгувати, в результаті чого частина міста може залишитися без зв’язку», – розповів він.

Нагадаємо, закон «Про доступ до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики з метою розвитку телекомунікаційних мереж» почав діяти ще 4 червня 2017 року. Проте закон досі повноцінно не працює, як стверджують учасники ринку. Цей закон визначає правила забезпечення доступу до об’єктів будівництва, транспорту, електроенергетики, кабельної каналізації електрозв’язку, будинкової розподільчої мережі для розміщення технічних засобів телекомунікацій.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *