17.09.2021

Миколаїв приєднався до Асоціації «Енергоефективні міста України»

Сьогодні, 17 вересня, у Києві Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич разом із профільним заступником міського голови Дмитром Лазарєвим підписали угоду про вступ Миколаєва до Асоціації «Енергоефективні міста України».

Про це повідомляє пресслужба Миколаївської міськради.

Асоціація «Енергоефективні міста України» є офіційною національною структурою підтримки Угоди мерів, що об’єднує понад 90 муніципалітетів України та надає українським містам-учасникам відповідну інформаційну та консультативну допомогу.

Міський голова Олександр Сєнкевич підкреслив, вступ Миколаєва до Асоціації позитивно вплине на покращення енергоефективності міста.

«Попереду – велика робота, активна співпраця з АЕМУ, співпраця з донорськими структурами та міжнародними організаціями в розробці та реалізації проектів з підвищення енергоефективності. Прийняте рішення має на меті адаптувати виконавчу структуру міста для вирішення завдань стратегічного та оперативного управління енергією на нашій території», — прокоментував Олександр Сєнкевич.

За словами Дмитра Лазарєва, членство Миколаєва у Асоціації «Енергоефективні міста України» дасть змогу більш ефективно підходити до реалізації місцевої енергетичної політики.

«Відтепер Миколаїв буде більш ефективно підходити до реалізації енергетичної політики — отримувати кваліфіковану допомогу та консультації при розробці та впровадженні системи управління енергією, розробці плану дій для реалізації енергетичної політики з метою ефективного використання енергетичних ресурсів, посилення енергетичної безпеки, покращення якості надання послуг та захисту довкілля. А ще – залучати грантові та донорські організації для впровадження заходів з енергоефективності у Миколаєві», — наголосив Дмитро Лазарєв.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *