01.10.2019

Миколаїв серед лідерів у питанні оздоровлення дітей

Миколаїв серед лідерів в Україні в питанні оздоровлення дітей.

Влітку 2019 року коштом міського бюджету якісний відпочинок отримали 2007 юних городян, які належать до пільгових категорій. Підсумки оздоровчої кампанії підбили 30 вересня в Миколаївській міськраді.

Управління освіти міськради надало інформацію, що в Миколаєві проживають біля 10 тис. дітей, якіналежать до категорій вразливих. Щороку служба в справах дітей робить усе можливе, щоби забезпечити миколаївцям найкращий відпочинок. Особлива увага — дітям з інвалідністю, які потребують особливих умов. Насамперед, ретельно розробляються технічні умови для проведення тендерів на закупівлю відпочинкових послуг коштом міського бюджету. Ми зробили їх більш жорсткими, щоби перемагали лише найкращі серед учасників. Приділяємо увагу таким чинникам, як пожежна безпека, повноцінне харчування, медичне обслуговування, а також дотриманню інших стандартів, визначених законодавством України, — розповіла начальник служби в справах дітей.

Нагадаємо, що поточного року послуги з відпочинку та оздоровлення юним мешканцям Миколаєва надавали ФСТ «Динамо» в Очакові, табір «Маяк» у Рибаківці, «Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Дельфін», КП «Таврія» (Скадовськ).

Виділених грошей вистачило на 1946 путівок, плюс додатково вдалося оздоровити ще 61 дитину.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.