15.09.2019

Миколаїв — це МИ: як миколаївці святкували день міста

Зранку 14 вересня тисячі миколаївців прийшли на Соборну площу, аби разом привітати рідне місто з 230-ю, ювілейною річницею від дня заснування.

Святкування розпочалося яскравим, запальним шоу за участі дитячих танцювальних колективів міста. Із важливим днем в житті міста миколаївців привітали міський голова Олександр Сєнкевич та гості з інших держав.

Про це повідомляє прес-служба Миколаїської міської ради.

Цього року Миколаїв відвідали Генеральний Консул Турецької Республіки в м. Одеса Садін Айїлдиз, Почесний консул Словацької Республіки в м. Одеса Михайло Музальов, Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс, представники мерії міста Вейхай (Китайська Народна Республіка) – начальник секретаріату народного уряду міста Сюй Інвень, начальник канцелярії закордонних справ Чжао Гуанхун, представники мерії міста Ниса (Польща) – віце-секретар міськради Павло Шира, депутат міськради Едвард Халайко, представники мерії району Нілюфер (Туреччина) – віце-мери муніципалітету Услу Онур та Шеньюрт Мустафа, т.в.о. представника МЗС України в Одесі Сергій Орлов, Президент Міжнародного конгресу з захисту прав і свобод громадян «Щит» Дагер Салех Мухамед, голова арабських організацій в Україні Аль Джбур Абд Шакер, Консул-керівник Консульства Грузії в м. Одеса Торніке Берекашвілі, представники міста Могилев (Булорусь) – Катерина Молчан та Андрій Клімов, Почесний Консул Латвійської Республіки в м. Одеса Олег Веретенніков, Генеральний консул Польщі в м. Одеса Анджей Шмідтке, Віце-консул Генерального консульства Румунії в Одесі Андрій Сирбулеску, Генеральний консул Грецької Республіки в Одесі – Алексіос Маріос Ліберопулос, Генеральний консул Вірменії в м. Одеса Геворг Петросян.

Миколаїв деякий час був закритим містом, тож ми відкриваємось світу, а ви, дорогі миколаївці, наші посли, які нестимуть його славу. Миколаєву сьогодні 230 років! Для людини це забагато, втім, для міста ще зовсім дитячий вік. Мені сподобалось, що наше свято почалося зі слів про мрію. Адже ми всі мріємо, що Миколаїв стане успішним та класним. Та іноді забуваємо втілювати це разом. Маємо розуміти, що Миколаїв – це ми, і тільки разом зробимо наше рідне місто кращим. Вітаю, Миколаєве! – звернувся до містян мер.

Теплі привітання висловив городянам Почесний консул Словацької Республіки в м. Одеса Михайло Музальов. Він зробив неочікуваний та приємний подарунок – сертифікат на подорож до Словаччини — миколаївському школяру Павлу Проценку, вихованцю Миколаївського муніципального колегіуму. Нагадаємо, що у 2019 році Павло став призером Всеукраїнської олімпіади з математики серед учнів 5-7 класів.

Після урочистого відкриття Дня міста від вулиці Адміральської стартував масштабний Гала-парад за участі представників всіх сфер міського життя: державних підприємств, бізнесу, молодіжних ініціативних груп, закладів культури, освіти, медицини, спорту, представники різних національностей, родини містян. За словами ведучого, цей масштабний захід має стати візитівкою нашого міста на довгі роки.

Від самого ранку на вулиці Соборній працювало виставкове містечко. Установи та підприємства міста підготували для городян безліч цікавих локацій, де миколаївці із задоволенням фотографувалися.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *