19.10.2021

Миколаїв із офіційним візитом відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Кім Хьонг Те

19 жовтня до Миколаєва з офіційним візитом прибув Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Кім Хьонг Те і його дружина пані Кім Мі Ран.

У міській раді поважних гостей вітали міський голова Олександр Сєнкевич, перший заступник міського голови Віталій Луков, секретар міської ради Дмитро Фалько, заступник директора департаменту економічного розвитку Діна Шевченко та начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Юрій Любаров.

На зустрічі також був присутній Генеральний директор зернового терміналу «МКХП» корейської компанії Posco International Цой Ха Йонг.

Візит пана Кім Хьонг Те є ознайомчим, адже він обіймає посаду Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Корея в Україні із червня цього року.

«Для мене велика честь вітати вас у Миколаєві. Ми завжди мали дружні взаємини з Кореєю. Сподіваюсь, наше співробітництво лише посилюватиметься», — звернувся до гостей Олександр Сєнкевич.

Пан Кім Хьонг Те зауважив, що Миколаїв для Кореї – важливий партнер, адже тут працює корейське підприємство Posco International.

Олександр Сєнкевич подякував Генеральному директору зернового терміналу «МКХП» корейської компанії Posco International пану Цой Ха Йонг за допомогу міським лікарням під час пандемії коронавірусу.

«Хоч компанія Posco International є приватним підприємством, але ми розуміємо, що в Україні певним чином представляємо і Корею. Перший корейський зерновий термін з’явився саме у Миколаєві, тому ми готові і надалі співпрацювати з цим містом і сприяти налагодженню стосунків України та Кореї», — зауважив Цой Ха Йонг.

Однак, для Посольства Республіки Корея в Україні важливо налагоджувати не лише економічні, а й культурні зв’язки. Тому Олександр Сєнкевич і пан Кім Хьонг Те домовились організувати у 2022 році в Миколаєві дні Кореї. Їх приурочать до 30-річчя дипломатичних відносин між Україною та Кореєю.

Також під час зустрічі було обговорено можливість налагодження системи студентських обмінів між університетами Миколаєва та Кореї.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.