04.09.2021

«Миколаїв art-week» приймає заявки від митців на участь у виставці

У Миколаєві в рамках фестивалю актуального мистецтва «Миколаїв art-week» до 12 вересня триватиме прийом заявок на участь у виставці проєкту «Change» (укр. — «Зміни»). Організаторами заходу виступили культурна платформа My Art та Агенція розвитку Миколаєва.

Про в ефірі програми «Сьогодні.Головне» розповів менеджер з комунікацій комунальної установи «Агенція розвитку Миколаєва» Євген Гомонюк.

У 2021 році фестиваль має наскрізну тему — «Зміни».

«Це буде рефлексія самих авторів на зміни у світі, в їхньому особистому житті. Зміни, які пов’язані з наслідками пандемії, можливо, в якомусь політичному контексті, сімейному. Це може бути будь-що. Зміни бувають різні, на різних етапах, у різному віці», — говорить Євген Гомонюк.

На конкурсі будуть представлені різні жанри: фотографія, живопис, скульптура, графіка.

«Ми приймаємо роботи від митців з України. Не обмежуємося кордонами та запрошуємо до участі іноземців», — розповідає Євген Гомонюк.

Учасникі можуть представити необмежну кількість витворів мистецтва. Організатори планують офлайновий формат фестивалю з відкриттям виставки.

«У рамках фестивалю плануємо ще залучити сучасний експериментальний театр. Це буде театральна вистава. Музичний виступ на завершення концерту з українським виконавцем. Буде одна пересувна виставка, яка буде демонструватися в різні дні в чотирьох віддалених районах міста», — каже Євген Гомонюк.

Захід відбудеться з 2 до 17 жовтня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.