10.07.2020

Минулої доби на Миколаївщині виникло 9 пожеж на відкритих територіях

Минулої доби, 9 липня, пожежі на відкритих територіях області набрали неабияких обертів. Від громадян надходили повідомлення про необхідність залучення рятувальників до гасіння “вогняного півня”. Незважаючи на те, що в області встановлено найвищий рівень пожежної небезпеки (5 клас), громадяни продовжують нехтувати правилами пожежної безпеки, випалюють стерню  на скошених територіях сільгоспугідь тощо. Під дією вітру вогонь швидко поширюється сухостоєм.  Підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області 9 разів приборкували пожежі у Вітовському, Новоодеському, Миколаївському, Снігурівському, Березнегуватському, Березанському, Кривоозерському районах області та Корабельному у м. Миколаєві.
В с. Зелений Гай Вітовського району окрім сухої трави та сміття на площі 0,15 га горіло поле з пшеницею (0,3 га). Вогнеборцями 4 державної пожежно-рятувальної частини під час гасіння не допущено поширення полум’я на іншу частину поля із злаковою культурою площею 20 га.
Загалом вогнем знищено понад 7 га. Від ДСНС до гасіння залучалось 9 одиниць техніки, 32 особи, від місцевої пожежної охорони “Первомайське” 1 автомобіль, 3 працівники. Додатково працювали  трактор МТЗ-82 з плугом від Шевченківської сільської ради, Урал-375(5,5) від ДПД ДП ДГ “Реконструкція”.
Спричинили займання — необережне поводження з вогнем, у с. Зайве Новоодеського району — навмисне випалювання чагарників окремими осередками.  На місце для з’ясування причетних та обставин прибули співробітники поліції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *