26.08.2019

Минулої доби рятувальники Миколаївщини загасили понад 32 га пожеж в екосистемах

У зв’язку із сталими високими температурними показниками на території Миколаївської області щодня реєструються пожежі в природних екосистемах.

Повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Спека та наявність вітру, який «вирує» на відкритих територіях, сприяють виникненню займань сухої трави, сміття, чагарників, очерету та розповсюдженню вогню на значні території.

Так, 25 серпня на Миколаївщині зареєстровано 11 випадків займань сухостою. Загальна площа пожеж склала 32,5 га. Найінтенсивніше горіло у Вознесенському, Новоодеському, Єланецькому, Миколаївському, Очаківському, Братському, Березнегуватському районах області та в м. Миколаєві і Вознесенськ.

Необережне поводження з вогнем та порушення правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі призвели також до займання хвойної підстилки у Вітовському районі та мкр. Матвіївка ДП «Миколаївське ЛГ» Баловно-Матвіївського лісового урочища. Площа, яку пройшов вогонь склала 800 кв. м.

Підрозділами Головного управління ДСНС України у Миколаївській області забезпечено оперативне реагування на всі випадки загорання, та у найкоротші терміни ліквідовано горіння.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *