16.07.2020

Минулої доби рятувальники 15 разів залучались до гасіння пожеж на відкритих територіях

Протягом 15 липня рятувальники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області 15 разів залучались до гасіння пожеж на відкритих територіях.

Горіла суха трава, чагарники, сміття та стерня у Снігурівському, Єланецькому, Баштанському, Новоодеському, Братському, Вітовському, Вознесенському, Миколаївському, Березнегуватському, Врадіївському районах та у містах Миколаїв, Новий Буг. Загальна площа пожеж склала понад 5 га.

У більшості випадків причинами пожеж стало необережне поводження з вогнем з боку невстановлених осіб.

Всього від ДСНС працювало 35 осіб та 15 одиниць техніки. Додатково залучались місцеві пожежні охорони «Олександрівка», «Горохівське» та «Щербані», здійснювався підвіз води трактором з бочкою від відкритого акціонерного товариства «Новий сад».

 

Шановні мешканці та гості нашого краю! Перш, ніж кинути на землю недопалок, завчасно подумайте до яких наслідків це може призвести. Навіть незначна іскра, за лічені хвилини, перетворить пожежу у масштабну, подолати яку під силу лише вогнеборцям із застосуванням професійної техніки. Якщо ж ви стали свідком пожежі, на початковій стадії спробуйте загасити її самотужки, у разі розповсюдження горіння, звертайтеся за екстреним номером “101”!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *