22.07.2019

«Мистецтво бачити»: миколаївців звуть на фотодень з MYPH та Сергієм Мельниченком 18+


Миколаївців звуть на лекцію «Мистецтво бачити» від відомого фотографа Сергія Мельниченка та презентацію фінальних проектів випускників курсу «Арт фотографія. Від ідеї до візуальної реалізації 2.0» від школи MYPH GALLERY AND SCHOOL.
Захід стартує з позначкою «18+» вже у цю середу, 24 липня, о 19:00 на літньому майданчику ДОФу (колишнього Будинку офіцерів флоту) за адресою: вул. Артилерійська, 7.
Живі, іронічні, іноді жорсткі, але завжди правдиві фотографії Сергія Мельниченка зробили його затребуваним і впізнаваним автором. Він почав свій шлях з аматорської фотографії, а тепер виставляється на престижних світових арт- ярмарках на кшталт Paris Photo і Art Basel. Його виставки проходять по всьому світу, а фото публікують провідні профільні видання.
Автор — переможець українських і міжнародних конкурсів, серед яких «Фотограф Року» 2012, 2013 і 2016 (Київ, Україна), «Золота камера 2012» (Київ, Україна), один з 10 фіналістів секції ShowOFF в рамках місяця фотографії в Кракові (2013 ), шорт- лист Pinchuk Art Centre 2015 року, та дуже важливу перемогу здобув у щорічній премії Leica Oskar Barnack Newcomer Award 2017, на яку подавалося близько 2700 фотографів з усього світу.
Під час розмови з гостями літнього майданчику ДОФу Сергій розповість про те, як створювались його найвідоміші серії, про участь у міжнародних виставках, про стратегії просування для молодих художників і не тільки.
Друга частина вечірньої програми присвячена показу фінальних проектів випускників його школи фотографії, які учасники створили під час навчання. Деякі з них вже відомі в Миколаєві і за його межами як колектив MYPH (Mykolayiv Young Photographers).
Вхід ВІЛЬНИЙ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *