16.09.2021

Митники вилучили 44 кг індійських скарбів у авіапасажира

Дві валізи, вщент набиті срібними прикрасами — каблучками, сережками, намистом, підвісками, хрестиками, браслетами та статуетками виявлено київськими митниками під час митного контролю багажу авіапасажира, який прилетів в аеропорт «Бориспіль» авіарейсом з Індії.

38-річний чоловік, прибувши з Делі, далі мав прямувати трансфером до Одеси.

Для проходження митного контролю пасажир в аеропорту обрав спрощену систему «зелений коридор», чим гарантував, що не переміщує товарів, які підлягають письмовому декларуванню та оподаткуванню митними платежами.

Однак митники за допомогою технічних засобів виявили, що в двох дорожніх валізах та у ручній поклажі громадянина знаходяться ювелірні вироби зі срібла 925 проби з вставками з каміння. 882 комплекти з двох предметів, 11 комплектів з трьох предметів, 1 346 одиниць намиста, 294 підвіски, 269 каблучок, 38 пар сережок, 11 браслетів, 8 хрестиків та 3 статуетки слонів – індійських символів.

Загальна вага прикрас склала понад 44 кг, по кількості – 4 627 одиниць. При цьому, громадянин заявив, що усі вироби належать йому особисто.

Київською митницею стосовно громадянина складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України.

Прикраси вилучено. Вартість вилученого буде встановлено додатково.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.