03.07.2021

Митники затримали українця, який ховав у трусах діаманти

Київськими митниками спільно з прикордонниками в аеропорту «Бориспіль» зафіксовано спробу незаконного ввезення діамантів та коштовних прикрас.

Каміння загальною масою понад 14 карат та 9 каблучок з білого золота, оздоблених діамантами, ввозив наш співвітчизник, який повертався авіарейсом з Туреччини і для проходження митного контролю скористався спрощеною системою «зелений коридор».
На запитання співробітників митниці щодо наявності в нього товарів, які підлягають декларуванню, громадянин надав заперечну відповідь і сказав, що має лише особисті речі.
Поліетиленовий пакетик з дев’ятьма каблучками з білого металу зі вставками з прозорого каміння та один діамант в конверті з сертифікатом виробника, митники виявили під час перевірки ручної поклажі пасажира, серед його особистих речей.
Після цього чоловікові нічого не залишалося, як видати ще один поліетиленовий пакетик, в якому знаходилися шість пакуночків з прозорим безбарвним камінням. Все це він переміщував у спідній білизні, яка була одягнена на ньому.
Експресаналізатор дорогоцінних металів та каміння підтвердив, що виявлене – це діаманти та вироби з білого золота.
Таким чином, громадянин порушив встановлений порядок проходження митного контролю на «зеленому коридорі».
За даним фактом Київською митницею складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України.

Прикраси та коштовне каміння вилучено до рішення суду. Їх вартість буде встановлено додатково.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *