14.02.2020

Митників аеропорту Херсон спіймали на хабарі

«Тариф» залежав від вартості багажу і склав 300-500 доларів з людини. Фігуранти могли отримувати до 4 тисяч доларів за зміну.

Служба безпеки України викрила схему отримання систематичних хабарів співробітниками митного поста Херсон-Аеропорт Чорноморської митниці. Про це напередодні повідомила прес-служба СБУ.

Так, митники вимагали хабарі з підприємців, які займалися імпортом товарів з однієї із країн Близького Сходу.

«За різні суми хабарів посадовці «не помічали» можливих порушень комерсантами встановлених норм ввезення в Україну товарів іноземного виробництва. Таким чином чиновники мінімізували суми обов’язкових платежів при здійсненні контролю ввезення товарів, що завдавало збитків держбюджету», — йдеться в повідомленні.

«Тариф» залежав від вартості багажу і склав 300-500 доларів з людини. Фігуранти могли отримувати до 4 тисяч доларів за зміну.

Правоохоронці затримали одного з чиновників після отримання чергового хабара. Вирішується питання про повідомленні йому про підозру.

Ведуться слідчі дії у кримінальному провадженні згідно зі статтею про прийняття пропозиції, обіцянки або отримання неправомірної вигоди посадовою особою (ч.3 ст.368 КК України).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *