17.07.2019

Молодь Миколаєва представить готові бізнес-плани свої майбутніх підприємств

У якості фінальних робіт програми, учасники та учасниці презентують свої проекти, які вони розробили під час Skills Lab.

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» і Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) за підтримки Міністерства молоді та спорту України, управління молодіжної політики Миколаївської міської ради запрошує всіх бажаючих на презентацію бізнес-проектів молодих підприємців — учасників програми з розвитку бізнес-навичок для молоді «Skills Lab: власна справа».

Серед запрошених гостей – Наталя Мартиненко, асистентка програми по молоді Фонду ООН у галузі народонаселення (skype-зв’язок), Олександр Сєнкевич, Миколаївський міський голова (TBC); Олександр Рябенко, Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

У якості фінальних робіт програми, учасники та учасниці презентують свої проекти, які вони розробили під час Skills Lab. За напрямком «успішна кар’єра» розробляють соціальні проекти для міста та громади, а на «власній справі» – бізнес-проекти для самозайнятості, в тому числі товари та послуги власного виробництва.

SKILLS LABS: ВЛАСНА СПРАВА

ПРОГРАМА ЗАКРИТТЯ

м. Миколаїв

проспект Центральний 122/10 (3-й поверх),

зал «Цегла»

17 липня, 16:00 – 19:00

Запрошені: організатори, партнери, учасники програми власна справа, інші компанії, які готові долучитися, спікери та тренери програми, ЗМІ.

16:00-16:10 – ВІТАЛЬНІ СЛОВА ОРГАНІЗАТОРІВ:

  • Юлія Болгак, координаторка програми «Skills Lab» ГО Центр «Розвиток КСВ»;
  • Наталя Мартиненко, асистентка програми по молоді Фонду ООН у галузі народонаселення (skype-зв’язок).

16:10-16:20 – ВІТАЛЬНІ СЛОВА ПАРТНЕРІВ:

  • Олександр Сєнкевич, Миколаївський міський голова (TBC);
  • Олександр Рябенко, Управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

16:20-16:30 – ПІДСУМКИ ПРОГРАМИ:

  • Олеся Братусь, координаторка програми «Skills Lab: власна справа» в Миколаєві.

16:30-18:00 – ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТА ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТІВ УЧАСНИКАМИ «SKILLS LAB: ВЛАСНА СПРАВА»

18:00-18:15 – ВИСТУПИ МЕНТОРІВ ПРОГРАМИ«SKILLS LAB: ВЛАСНА СПРАВА»

18:15-18:40 – ЦЕРЕМОНІЯ ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ

18:40-19:00 – НЕФОРМАЛЬНЕ СПІЛКУВАННЯ, КАВА-ПАУЗА

Довідково:

—       Спеціальна двомісячна програма Skills Lab має на меті розвиток і вдосконалення навичок, які необхідні молодим людям для побудови успішної кар’єри або початку власної справи;

—       Кожен із учасників та учасниць обирають собі той чи інший напрям програми, а навчання проходить у форматі майстер-класів soft skills від компаній-підписантів Пакту заради молоді, місцевих роботодавців, експертів та підприємців;

—       Організатори програми:  Центр «Розвиток КСВ», Фонд ООН у галузі народонаселення і Міністерство молоді та спорту України.

Серед основних напрямків навчання — тайм-менеджмент, фінансова та юридична грамотність, ведення переговорів, складання резюме, підготовка до співбесіди, а також складання канвасу бізнес-ідеї.

Залишилися питання – 050 60 70 567, медіа-координатор Юлія Почебут

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *