30.01.2020

МРП: на Миколаївщині викрили чоловіка, яких перевозив 65 кг риби без документів

Близько 5 години в районі с. Баловне, що на лівому березі річки Південний Буг, працівник поліції зупинив автомобіль в кузові якого була виявлена велика кількість риби.

На місце для перевірки та фіксування порушення приїхали рибпатрульні Миколаївщини. Здійснюючи обстеження автомобіля у громадянина було виявлено водні біоресурси (карась, щука та товстолоб) загальною вагою 65 кілограмів.

«Документів, що підтверджують законний вилов та походження риби водій надати не зміг. Державні інспектори оформили на порушника протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 статті 88-1 КУпАП. Рибоохоронний патруль спільно з представниками поліції Миколаївщини продовжує роботу щодо недопущення незаконного добування та реалізації живих водних біоресурсів. Також, вкотре закликаю громадян при купівлі риби перевіряти законність її походження. Купуючи рибу на стихійних ринках без відповідних документів ви підтримуйте браконьєрство», — коментує начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Миколаївській області Євген Міщенко.

Згодом, рейдовою групою в Інгульському районі міста Миколаїв було викрито ще два порушення за ч. 1 статті 88-1 КУпАП. На стихійному ринку в районі площі Перемоги та на пр. Космонавтів. Там громадяни вели торгівлю рибою без документів. Державні інспектори оформили протоколи про адміністративні правопорушення та вилучили 7 кг незаконно добутої риби.

Матеріали справ готуються для передачі в суди. Незаконно добуту рибу Миколаївський рибоохоронний патруль передав до Миколаївського зоопарку.

В Управлінні Держрибагентства у Миколаївській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (099) 663-82-00. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту водних біоресурсів прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *