23.08.2021

МФК «Миколаїв» переграв на власному полі футбольний клуб «Суми»

У матчі п’ятого туру Другої ліги серед команд групи «Б» муніципальний футбольний клуб «Миколаїв» 22 серпня переграв на власному полі футбольний клуб «Суми».

За перебігом матчу слідкував кореспондент Суспільного Сергій Куропятник.

Гра відбувалась на Центральному міському стадіоні.

«Корабели», які грали у синій формі, вважалися фаворитами матчу та змогли це довести вже на 15-й хвилині. Дебютний гол у зустрічі на рахунку В’ячеслава Студенка.

Другий гол у матчі не змусив себе чекати. «Корабели» заробили штрафний удар недалеко від воріт. Після удару м’яч потрапив у руку гравця ФК «Суми» та арбітр призначив пенальті. Виконувати визвався Сергій Краченко і реалізував стандарт на 21-й хвилині.

На перерву команди пішли з рахунком 2:0 на користь господарів.

У другому таймі «корабели» продовжили атакувати ворота суперника. На 56-й хвилині Станіслав Нечипоренко забив гол, замкнувши подачу до штрафного майданчика, уникнувши положення поза грою — 3:0.

На 76-й хвилині «корабели» забили вчетверте, автором голу став Юрій Голубка, тим самим встановивши кінцевий результат 4:0.

У турнірній таблиці після п’яти зіграних турів МФК «Миколаїв» перебуває на першому місці, маючи 11 очок. Футбольний клуб «Суми» посідає 13-ту сходинку, маючи чотири очки.