18.09.2021

МФК «Миколаїв» переграв херсонський «Кристал»

У дев’ятому турі Другої ліги групи «Б» з футболу муніципальний футбольний клуб «Миколаїв» вдома переграв херсонський «Кристал».

На початку зустрічі команди обмінялися голами. Спочатку на 13-й хвилині після розіграшу штрафного з близької відстані забив півзахисник «Кристалу» Владислав Клюєв. Після розіграшу м’яча з центра поля та швидкої комбінації капітан господарів Сергій Кравченко зрівняв рахунок – 1:1.

У середині першого тайму господарі подвоїли перевагу в рахунку. У дальній нижній кут воріт з далекої відстані влучив Станіслав Нечипоренко. На 39-й хвилині після розіграшу комбінації півзахисник «корабелів» Максим Сурженко зробив націлену передачу на одного з гравців «Миколаєва», втім з близької відстані головою пробив повз ворота.

Початок другої половини гри краще розпочали господарі. Після сольного проходу півзахисника «корабелів» з близької відстані пробив капітан команди Сергій Кравченко, втім м’яч пройшов повз ворота. На 62-й хвилині гравець «корабелів» Павло Березянський пробивав зі штрафного, втім голкіпер «Кристалу» Максим Ковальов відбив м’яча трохи далі від власних воріт.

У середині другого тайму вболівальники гостей вибігли на поле: гру призупинили на чотири хвилини.

Після поновлення гри другу жовту картку за порушення правил на гравцеві «Миколаєва» отримав нападник «Кристалу» Іван Козак та залишив свою команду в меншості.

Арбітр зустрічі зафіксував фінальний рахунок – 2:1 на користь «корабелів».

Джерело: Суспільне