02.09.2021

Міжнародне агентство Fitch Ratings покращило прогноз для Миколаєва до «позитивного»

Міжнародним рейтинговим агентством Fitch Ratings у серпні 2021 року місту Миколаєву переглянуто довгостроковий рейтинг дефолту емітента в іноземній та національній валюті на рівні «B» з прогнозом який покращився зі «Стабільного» на «Позитивний».

Рейтинг міста Миколаєва за міжнародною шкалою обмежений суверенним рейтингом України (В/Позитивний). Fitch також оцінює кредитний профіль міста на рівні «b+».

Присвоєний місту Миколаєву рейтинг — це критерій довіри для міжнародних фінансових організацій, які готові вкласти кошти в пріоритетні проекти енергоефективності, розвитку міського громадського транспорту, безпеки дорожнього руху. Також рейтинг сприяє залученню в майбутньому більш доступних ресурсів від міжнародних фінансових організацій для реалізації важливих проєктів соціально-економічного розвитку.

Довідкова інформація

Fitch Ratings – одне з трьох провідних рейтингових агентств світу поряд з Moody’s та Standard & Poors. Рейтингове агентство оцінює кредитний рейтинг позичальників у більш ніж 150 країн світу, за стандартизованою шкалою, здійснює дослідження і аналіз комерційних та державних організацій.

Інформація департаменту економічного розвитку міської ради

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.