26.12.2019

Мінсоцполітики хоче заборонити ввезення секонд-хенду

Міністерство соціальної політики розробляє зміни в нормативно-правові акти України щодо заборони ввезення на територію країни вживаних речей в якості гуманітарної допомоги, повідомив заступник міністра соцполітики Олег Коваль.

«Ми розробили зміни в нормативно-правові акти щодо заборони введення на митну територію України в якості гуманітарної допомоги одягу та взуття, які були у використанні, крім одягу спеціального призначення, яка направляється ВСУ, СБУ, МВС і ГСЧС, а також медичним установам», — заявив Коваль в четвер на прес-конференції в Міністерстві соціальної політики.

За його словами, українським законодавством користуються бізнесмени і під виглядом гуманітарної допомоги ввозять в країну секонд-хенд, щоб потім продати його.

Винятки для силовиків, співробітників ГСЧС і медперсоналу Коваль пояснив тим, що дуже часто Україні передають спеціальне дороге обмундирування, наприклад, для пожежних, у якого закінчився термін зберігання на складах за кордоном і їх на безоплатній основі віддають в ГСЧС. Заступник міністра додав, що така форма відповідає міжнародним стандартам і не несе загрозу для життя наших силовиків.

«Ми гідна нація і нам не потрібні мільйони тонн секонд-хенду в країні», — заявив Коваль.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *