14.07.2021

Міськвлада планує побудувати дорогу, що з’єднає вул. Індустріальну та вул. Озерну

Місто планує побудувати нову дорогу, що допоможе розвантажити мкр. Намив.

Про це повідомив заступник міського голови Сергій Коренєв на своїй сторінці у Фейсбук.

Шукаємо варіанти, як розвантажити транспортний потік в Заводському районі. Один з варіантів — будівництво дороги, що з’єднає вулиці Озерну та Індустріальну.

Тендер на виготовлення проектно-кошторисної документації вже оголошено, чекаємо на пропозиції професіоналів — готовий документ вони мають надати Департаменту житлово-комунального господарства до 15 жовтня 2021 року, — поінформував віцемер.

Враховуючи, що йдеться про будівництво абсолютно нової дороги, ставиться завдання передбачити в проєкті й велодоріжки. Окрім спеціальної полоси для руху велосипедистів, нова дорога включатиме 2 полоси для автотранспорту. Проєктант також має прописати облаштування нового автошляху тротуаром, передбачити вуличне освітлення та систему водовідведення та подальший благоустрій території.

Чекаємо на переможця конкурсу з виготовлення ПКД, аби вже вишукувати кошти на втілення проекту у життя. Переконаний, що будівництво даної дороги справа потрібна та посильна для міста, адже зробить автосполучення Намиву з центром та іншими районами значно комфортнішим та зручним, — йдеться у дописі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.