09.07.2021

Міський голова наполягає на ремонті доріг до тимчасової понтонної переправи через Буг

Мер Олександр Сєнкевич вважає, що тимчасова переправа через р. Південний Буг в районі с. Гур’ївка повинна бути тимчасовою — на пару місяців, проте необхідно облаштувати і під’їзні шляхи до неї.

«Наскільки мені відомо, то голова ОДА Віталій Кім говорив про це, як про тимчасову міру для забезпечення проїзду транспорту під час робіт на мосту. Справа в тому, крім розгортання переправи потрібно створити і під’їзні шляхи. Вони дуже розбиті і ними ніхто не займався », — заявив він.

На думку Сенкевича, як мінімум питання облаштування переправи потрібно вивчити, прорахувати вартість і т. д.

«Я вважаю, що план, який має Служба автодоріг області, а саме відремонтувати все до Варварівського мосту, Велику Морську, Пушкінську, ПГУ, а в кінці дістатися до моста … я думаю, на кілька днів можна буде організувати реверсивний рух і відремонтувати спочатку одну, а потім другу частину моста, стики і деформаційні шви », — зазначив він.

Говорячи про передачу Варварівського мосту на баланс держави, Сєнкевич відзначив, що процес вийшов на фінальну стадію.

«На зустрічі з міністром інфраструктури Олександром Кубраковим, ми піднімали це питання. Найближчим часом він визначить дату і час проведення онлайн-конференції з усіма сторонами цього процесу для того, щоб передати міст з комунальної власності на баланс держави. Фактично — це міст транзитний », — зазначив він.

Джерело: СвідокІнфо

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *