06.09.2019

Міський притулок для громадян похилого віку та інвалідів святкує 17-річчя з дня заснування

5 вересня виповнюється 17 років з дня відкриття міського притулку для громадян похилого віку та інвалідів.

Повідомляє прес-служба Миколаївської міської ради.

Сьогодні притулок є сучасним стаціонарним соціальним закладом, в якому проживають 40 громадян похилого віку та інвалідів. Тут знаходять душевне тепло, затишок і турботу ті, хто особливо потребують уваги. Умови проживання максимально наближені до домашніх. Кожен підопічний може знайти справу до душі та цікаво проводити своє дозвілля. На території закладу є сад життя з фруктовими деревами та теплицями, комфортні дерев’яні альтанки для чаювання, каплиця та оглядовий майданчик, звідки відкриваються мальовничі краєвиди на річку Інгул.

Міський голова висловив подяку керівництву та медичним фахівцям притулку, а також громадянам, які допомагають закладу.

— Приємно, що у нас є відповідальні підприємці, волонтери, небайдужі миколаївці, які відчувають потребу реалізувати свою любов до міста не лише на словах, але й реальними справами, — зазначив мер.

Після вітальних слів міський голова нагородив подяками колектив закладу та волонтерів, які внесли значний вклад у розвиток установи.

Під час заходу гостей свята концертною програмою традиційно вітали дитячі колективи Палацу творчості учнів. Крім того кожен бажаючий міг ознайомитись з художніми роботами школи рукоділля при притулку, оглянути колекцію керамічних статуеток бабусь та дідусів, а також фотолітописом.

One Response to Міський притулок для громадян похилого віку та інвалідів святкує 17-річчя з дня заснування

  1. Tina says:

    Прекрасно! Поздравляем! Может в Вашем заведении найдется место для глухонемых инвалидов, которые выкинуты на улицу со съемного жилья и проживают уже второй месяц на улице под забором по улице Братская, 14 в микрорайоне Широкая Балка, Корабельного района.Не за горами дожди, холод. Добрые волонтеры, помогите и этим бездомным, перевезите несчастных вместе с выкинутыми вещами в этот «райский уголок для бездомных». Спасибо.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *