04.12.2021

Місія UNIFIER у Миколаєві

Операція UNIFIER — це військова тренувальна місія Збройних сил Канади (CAF), яка розпочалась у 2015 році, у відповідь на прохання уряду України про підтримку Силових структур України (ССУ).

Операція допомагає формувати та збільшувати можливості та спроможності ССУ, разом з цим працюючи в напрямку досягнення взаємосумісності з НАТО.

Канада кожні пів року відправляє в Україну групу з приблизно 200 членів CAF. Вони прибувають з усіх куточків Канади. Військовослужбовців обирають на основі навичок, які вони вносять до навчальної програми. Члени CAF будуть в Україні до кінця березня 2022 року.

Отримані знання і навики українські військовослужбовці успішно застосовують у бойових діях на сході нашої країни. Одна з груп канадських інструкторів дислокується у розташуванні миколаївського гарнізону. Канадські військовослужбовці, у жовтні, взяли участь у марші, у Миколаєві, присвяченому Дню Захисника України, разом із українськими воїнами.

Канадські військовослужбовці, які перебувають у Миколаєві, надають шефську допомогу Миколаївському обласному клінічному госпіталю ветеранів війни. Днями вони взяли активну участь у прибиранні території госпіталю.

Колектив шпиталю подякував канадцям, розмістивши інформацію про це, на своїй сторінці у ФБ.

«Щиро дякуємо військовослужбовцям Збройних сил Канади які знаходяться в Миколаєві в рамках операції UNIFIER та є нашими постійними друзями та благодійниками за допомогу у прибиранні території госпіталю» -написали медики.

М.Гаранін

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.